Sklep internetowy www.przyrodnicze.pl prowadzi działalność na terenie całego kraju oraz realizuje wysyłki zagraniczne. Głównym celem sklepu jest umożliwienie zakupu artykułów związanych z przyrodą, o przyrodzie i dla miłośników przyrody. Znajdą więc tu Państwo artykuły zarówno dla profesjonalnych przyrodników, jak i osób, które zwyczajnie lubią zwierzaki i chcą mieć w domu pluszową maskotkę. Staramy się dostarczyć Państwu towar dobrej jakości po niskich cenach.
Współpracujemy z wieloma hurtowniami i producentami (ponad 100 dostawców), a nasza oferta jest w ciągłej rozbudowie (np. w chwili obecnej w ofercie są książki ok 450 wydawców, czasem bardzo niszowych). Dodatkowo mogą Państwo liczyć na wiele promocji, co zapewni Państwu zakup towarów po niższych cenach.

Jeżeli poszukują Państwo towaru, którego nie ma w naszym sklepie, a ma on związek z przyrodą, to proszę do nas napisać - postaramy się sprowadzić go dla Państwa. Jesteśmy także otwarci na wszelkie sugestie i uwagi dotyczące naszego asortymentu.

Wspieramy działalność organizacji pozarządowych oraz inicjatywy charytatywne, np.
  przekazujemy nagrody/produkty dla fundacji/organizacji/parków;
  nagradzaliśmy wolontariuszy OTOP pracujących w ramach Monitoringu Pospolitych Ptaków Lęgowych oraz wolontariuszy PwG OTOP;
  nagradzaliśmy/nagradzamy uczestników konkursów portalu zielonalekcja.pl,  e-florystyka, nagrzyby.pl, tfp.pl, Rajd Ptasiarzy
  nagradzamy uczestników konkursów organizowanych m.in. przez OTOP, parki narodowe (np BPN), parki krajobrazowe (np. DZPK) i in.
  wspieramy inne inicjatywy edukacyjne.
__________________________________________________

Napisz, co Cię interesuje prześlemy Ci naszą propozycję: sklep@przyrodnicze.pl
__________________________________________________

Sklep podzielony jest na kategorie. Produkty umieszczone są w jednej kategorii. W poszukiwaniu konkretnej pozycji (zwłaszcza w przypadku książek) należy znaleźć najbardziej szczegółową nazwę menu, np. album o parku narodowym, nie będzie w kategorii "albumy" lecz w "parki narodowe".
Wyszukiwarka wyszukuje wg tytułów, skróconych opisów i słów kluczowych. Funkcjonuje wg zasad obowiązujących w wyszukiwarkach, np. wyszukując wyrazów piszemy: ptaki europy; w celu wyszukania dokładnie frazy, należy zapisać "ptaki europy".
__________________________________________________

Zawartość książek w postaci fotografii wewnętrznych kart prezentowana jest w celach handlowych.
Ich kopiowanie jest zabronione.

__________________________________________________

PRZYRODNICZE.pl
ul. Spółdzielcza 4/15, 63-600 Kępno
NIP PL6191835462 REGON 300446815
kontakt tel.: 609 773794 (odpowiadamy na sms-y); w dni robocze (pn.-pt.) od godz. 10.00-15.00 

nr. konta:
mBank: 07114020040000350244616920
e-mail: biuro@przyrodnicze.pl
__________________________________________________Ładowanie...