(U)chwyć naturę!”

 Przebiśniegi, krokusy, pierwsze zielone liście, słońce ocieplające zmęczone zimą trawniki. Wszystko zaczyna się od nowa, wszystko odżywa, zachwyca nas swoim pięknem, a my chcemy to zatrzymać.

„(U)chwyć naturę!” to konkurs fotograficzny organizowany przez Studenckie Koło Fotografii Przyrodniczej UMCS. Konkurs ma na celu promowanie polskiej natury oraz zwrócenie uwagi na jej piękno i ochronę. Jeśli kochasz przyrodę i uwieczniasz ją na fotografiach, jest to idealna okazja, by podzielić się swoimi kadrami. Udział w konkursie jest bezpłatny, a każdy uczestnik może wysłać maksymalnie trzy prace. Zdjęcia zostaną ocenione w dwóch kategoriach, a podział ten obejmuje uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów szkół wyższych z województwa lubelskiego.
Na laureatów konkursu czekają nagrody rzeczowe. Przyjmowanie zgłoszeń rozpoczyna się 25.03.2019, a kończy 05.05.2019 roku. Prace należy przesłać razem z wypełnionym formularzem na adres Koła: skfp@poczta.umcs.lublin.pl. Wszystkie ważne informacje i szczegóły wysłania prac znajdziecie w regulaminie, który znajduje się pod tym adresem: www.skfp.umcs.pl

Nagrodzone i wyróżnione fotografie zostaną umieszczone na stronie Studenckiego Koła Fotografii Przyrodniczej UMCS, na fanpage’u Koła oraz na wystawie pokonkursowej. Wernisaż wystawy odbędzie się 17.05.2019 r. w Galerii „Pod Palmą” na Wydziale Biologii i Biotechnologii UMCS.


Uchwyć w kadrze piękno natury i wyślij zdjęcia do nas!
Czekamy właśnie na Twoje zgłoszenie


Ładowanie...