Interaktywny konik na biegunach - Rosa

Dostępność: chwilowo niedostępny

Nr produktu: nf-0019

W sklepie dodano: 21 czerwca 2016

udostępnij

Cena: 165,00

Interaktywny konik na biegunach - Rosa


Śliczny  konik wykonany z milutkiego pluszowego materiału będzie wspaniałym towarzyszem zabaw. Różowy konik z piękną długą grzywą i ogonem, które świetnie nadają się również do czesania i zaplatania. Płozy i uchwyty wykonane zostały z drewna.

Dodatkową atrakcją będzie dźwięk, który konik wydaje podczas jazdy. Wystarczy nacisnąć jedno uszko, a rozlegnie się dźwięk końskich galopujących kopyt. Po naciśnięciu drugiego uszka konik będzie rżał.

UWAGA! Gdy konik zaczyna rżeć otwiera pyszczek. Dodatkową atrakcją będzie świecące serduszko. Gdy konik konik dłużej trzymany jest za uszko, jego serduszko migocze i pulsuje czerwonym światłem. 

Konik wyposażony jest w siodło i wodze jak prawdziwy rumak. Całość wykonana z dbałością o szczegóły i wysoką jakość zabawki. Siodło jest specjalnie wyprofilowane, żeby dziecko wygodnie siedziało.

Baterie nie są dołączone do zestawu. Konik wymaga trzech baterii typu paluszek. Baterie są schowane w specjalnej komorze na brzuchu konia i dodatkowo zbezpieczone śrubką tak, aby dziecko nie mogło ich wyciągnąć

W odróżnieniu od innych tańszych koników na biegunach wykonanych ze styropianu, konik Rosa posiada metalową konstrukcję. Dzięki temu jest stabilny i z pewnością nie ulegnie zepsuciu podczas długiej kolejnej zabawy. Najważniejsze jest bezpieczeństwo naszych dzieci.

Materiał: naturalne drewno i plusz + metalowa stabilna konstrukcja.

Wymiary: wysokość 65 cm, długość: 60 cm

Wysokość siedzenia od podłoża: 43cm
 
 
 




Oblicz ratę
Ładowanie...