Interaktywny konik na biegunach - Terra z grzywą

Dostępność: chwilowo niedostępny

Nr produktu: nf-0016

W sklepie dodano: 21 czerwca 2016

udostępnij

Cena: 165,00

Interaktywny konik na biegunach - Terra z grzywąŚliczny  konik wykonany z milutkiego pluszowego materiału będzie wspaniałym towarzyszem zabaw. Koń o rzadkiej maści: biały w czarne kropki (tarant) z piękną długą grzywą i ogonem, które świetnie nadają się również do czesania i zaplatania. Płozy i uchwyty wykonane zostały z drewna.

Dodatkową atrakcją będzie dźwięk, który konik wydaje podczas jazdy. Wystarczy nacisnąć jedno uszko, a rozlegnie się dźwięk końskich galopujących kopyt. Po naciśnięciu drugiego uszka konik będzie rżał. UWAGA! Gdy konik zaczyna rżeć otwiera pyszczek, a jak kończy zamyka. Dodatkową atrakcją będzie świecące serduszko. Gdy konik konik dłużej trzymany jest za uszko, jego serduszko migocze i pulsuje czerwonym światłem.

Konik wyposażony jest w siodło i wodze jak prawdziwy rumak. Całość wykonana z dbałością o szczegóły i wysoką jakość zabawki. Siodło jest specjalnie wyprofilowane, żeby dziecko wygodnie siedziało.. Komora z bateriami została bezpiecznie schowana na brzuchu konika w specjalnej kieszeni zapinanej na rzep.

Baterie nie są dołączone do zestawu. Konik wymaga trzech bateri typu paluszek.

W odróżnieniu od innych tańszych koników na biegunach wykonanych ze styropianu, Kasztanek posiada metalową konstrukcję. Dzięki temu jest stabilny i z pewnością nie ulegnie zepsuciu podczas długiej kolejnej zabawy. Najważniejsze jest bezpieczeństwo naszych dzieci.

Materiał: naturalne drewno i plusz + metalowa stabilna konstrukcja

Wymiary: wysokość 65 cm, długość: 60 cm

Wysokość siedzenia od podłoża: 43cm

Dopuszczalna waga dziecka: 30kg
 
 
Oblicz ratę
Ładowanie...